Dlaczego warto wybrać 18 dniowy kurs NLP? Opinia trenerki i facylitatorki uczestniczki kursu Praktyk NLP

Trenerka i facylitatorka opowiada o sceptycznym podejściu do NLP oraz poszukiwaniu innych narzędzi komunikacji. Jako trenerka NVC (komunikacja bez przemocy) dzieli się swoimi doświadczeniami nt. narzędzi oraz podejścia jakie oferuje rzetelne NLP.

  • Jak się ma obiegowa opinia o NLP i manipulacji do etyki i rzetelnego uczenia?
  • Dlaczego warto wybrać 18 dniowy kurs NLP? Czy chodzi tylko o różnicę w cenie?
  • Czy uczyć się na szkoleniach w jednym ciągu? Czy składających się z kilku modułów? Jakie to daje korzyści dla uczącej się osoby?
  • W jakich obszarach można poznawać zastosowania NLP? Czy tylko biznes, praca i rozwój osobisty? Czy coaching, facylitacja, konsulting też?
  • Tutoring – czym jest i jakie korzyści daje w czasie uczenia się NLP?

Najbliższa edycja Praktyka IA NLP rusza już nie długo. Rezerwacja miejsc, szczegóły dat, wpłat oraz co najważniejsze promocji (first minute, bonusy) są dostępne tutaj.


Ostatnie 2 miejsca na jesienną edycję Praktyka IA NLP – startujemy 28 października 2017 🙂 W BetterFLOW dajemy świetną cena oraz specjalne BONUSY o wartości 1500 PLN, których nie daje NIKT w POLSCE! Tylko u Nas w cenie kursu dodatkowo otrzymasz 2 badania potencjału komptencji osobistych i zawodowych wraz z sesją omówieniową:

• poznasz swoje style myślenia i działania  oraz motywację dzięki badaniu testem MindSonar™;

• swoje talenty zawodowe dzięki kwestionariuszowi PEP Talent Developer™.

Pełen program, daty warsztatów oraz aktualna oferta cenowa.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok