19 stycznia 2015

Kim jesteśmy?

SAM_3719Przemysław Turkowski tel: +48 603 189 190

Trener i coach z doświadczeniem menedżerskim w obszarze prowadzenia projektów coachingowych, szkoleniowych i doradczych.

Psycholog z wyczuciem biznesu.

Psychoterapeuta pracujący krótkoterminowo w sposób zorientowany na cel.

Motto zawodowe: Ludzie się zmieniają!

Prywatnie  żonaty, ojciec trzech synów, pasjonat fotografii, muzyki (słuchanej i granej). Uwielbia pływanie, jazdę na rowerze i górskie wędrówki. Kiedy może to gotuje modelując dokonania kucharzy z odwiedzanych knajpek lub wymyślając własne „kompozycje”.

 

SAM_3622Łukasz Dąbrówka tel: +48 792 792 722

Coach z akredytacją  pracujący z szefami, menedżerami oraz ludźmi budującymi wartość organizacji, był i jest szefem, menedżerem lub członkiem zespołów w różnych obszarach aktywności biznesowej, publicznej i społecznej.Trener z certyfikacją łączący praktykę i doświadczenie z prostotą praktycznych uczenia się nowych umiejęności poprawiajacych efektywność pracy oraz satysfakcję życiową.

Mediator i negocjator  wspierający osoby oraz zespoły w chwili wyzwań, gdy szybsze efekty uzyskujemy współpracując mimo różnicy zdań i konfliktów.

Motto zawodowe: „Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej wymyślenie.” – Allan Kay

Prywatnie  mąż, ojciec córki i syna, pasjonat rozmów, slow-life, innowacji, odkrywania swoich talentów i budowania zmiany w zgodzie ze swoim wewnętrznym „ja”. Zawsze, gdy może to chętnie żegluje, nartuje, odwiedza nowe miejsca i poznaje nowych ludzi 🙂

 

tomek sTomasz Sierszchuła  tel.: +48 502 904 194

Coach sportu czynnie uprawiający różne formy aktywności, wspiera młodych i doświadczonych sportowców w treningu mentalnym z wykorzystaniem unikalnej metodyki sterowania ruchami dr Petryńskiego, która pozwala na osiągniecie stanu „flow” poprzez pełną integrację ciała i umysłu.

Interim menedżer realizujący projekty doradcze m.in. w takich branżach jak reklama, usługi dla biznesu, IT. Specjalizuje się w przeprowadzaniu kluczowych zmian w organizacjach oraz doradztwie strategicznym.

Coach, Trener praktyk usprawnień organizacji pracy zespołów poprawiających ich efektywność w małych, średnich i dużych firmach.

Motto zawodowe: „Zamiast mowić prawdę, bądź prawdą…”

Prywatnie pasjonat ludzi (uwielbia poznawać to, w jaki sposób inne osoby spoglądają na świat), rozwiązywania problemów („rzeczy niemożliwe załatwić trzeba od razu, na cuda trzeba trochę poczekać”) oraz natury, chętnie ucieka choć na chwilę do lasu aby pobiegać, lub nad morze aby popływać w zimny listopadowy lub grudniowy poranek 🙂

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok