Występujemy na IX Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu

Mamy przejemność zaprosić na IX Międzynarodową Naukową Konferencję Coachingu w czasie której będziemy mieli przyjemność zaprezentować model pracy z porażką i stratą pt.: „4 Steps Re:Start. Zintegrowany model przejścia od utknięcia w poczuciu straty do akceptacji i rozwoju nowych kierunków w
życiu i pracy.” – ll SESJA PLENARNA (27.04.2018 – piątek, 14.15 – 15.40; Aula I, Aula II, Aula LK).

Konferencja poświęcona jest COACHINGOWI JAKO NARZĘDZIU SYSTEMOWEJ ZMIANY

Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Konferencję współtworzyć będą wybitni międzynarodowi eksperci – w roli keynote speaker’ów wystąpią między innymi

Prof. Jonathan Passmore oraz Prof. Peter Hawkins z Henley Business School.

Dla osób, które przy zapisie powołają się na BETTERFLOW oferujemy promocyjną cenę 800 zł (jest to aż 600 zł zniżki od ceny podstawowej). Informacje o przysługujących zniżkach znajdują się na stronie konferencji w Formularzu Zgłoszeniowym dla Uczestnika:

W czasie naszej prezentacji przedstawimy gotowy do zastosowania w coachingu, całościowy model pracy ze stratą „4Steps Re:Start”. Opowiemy o założeniach teoretycznych, omówimy kluczowe pytania i narzędzia.

Przedstawimy 4 kluczowe kroki pracy w modelu, pozwalającym na uruchomienie procesu przejścia od straty do zredefiniowanych (restart) celów zawodowych lub życiowych: (1) pracę z myślami i przekonaniami, (2) nadawanie sensu doświadczeniom i formułowanie kluczowego przesłania,
(3) punkt zwrotny – przejście od przetrwania do wzrostu oraz (4) etap integracji życiowego doświadczenia.

Opracowana całościowa koncepcja oraz kluczowe narzędzia umożliwiają wspieranie klientów w przepracowaniu porażek i poczucia straty (np. utrata stanowiska, firmy, zdrowia, załamanie
kariery, wydarzenia oceniane przez klienta jako porażka, itp.).

Zapraszamy


Nowa edycja Praktyka IA NLP – startujemy 2 marca 2019 🙂 W BetterFLOW dajemy świetną cenę (do 31.01.2019) oraz specjalne BONUSY o wartości 1500 PLN, których nie daje NIKT w POLSCE! Tylko u Nas w cenie kursu dodatkowo otrzymasz badania potencjału komptencji osobistych i zawodowych wraz z sesją omówieniową:

• poznasz swoje style myślenia i działania  oraz motywację dzięki badaniu testem MindSonar™;

• swoje talenty zawodowe dzięki kwestionariuszowi PEP Talent Developer™.

Pełen program, daty warsztatów oraz aktualna oferta cenowa.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok