18 marca 2019

Life Coaching

Life coaching to dynamicznie rozwijająca się dziedzina, która kładzie nacisk na pracę z klientem świadomym. Działanie ma na celu podniesienie jakości życia, osiąganie celów, podjęcie decyzji o zmianach w życiu.

Life coaching – by podnieść jakość życia

Dla kogo przeznaczony jest life coaching? W zasadzie dla każdego, kto pragnie zmian w swoim życiu. Cykl spotkań pozwala na wyznaczenie osiągalnego i ważnego dla jednostki celu, a następnie odnalezieniu w niej zasobów, które pozwalają ten cel osiągnąć. Co ważne, coach w całym procesie towarzyszy klientowi – nie podaje gotowych rozwiązań oraz nie podsuwa rad. Za pomocą indywidualnie dobranych narzędzi coachingowych prowadzi klienta poprzez cały proces i tym samym pomaga mu w stworzeniu planu działania oraz wybrania odpowiednich sposobów realizacji. Dzięki life coachingowi klient może pracować nad wzrostem poczucia własnej wartości, wyznaczać cele osobiste, zadbać o wzrost samoświadomości i pewności siebie.

Coaching wiąże się z rozwojem w wielu dziedzinach

Choć pozornie będzie propozycją dla klientów indywidualnych, również firmy mogą skorzystać z narzędzi oferowanych przez coaching. Przede wszystkim są to sposoby ustalania oraz realizacji celów oraz praca nad motywacją pracowników.Służy temu zarówno coaching biznesowy, jak i life coaching. Sesje coachingowe będą pomocą m.in. dla osób zatrudnionych na stanowiskach menadżerskich. Warsztaty z zakresu pracy nad rozwojem osobistym są świetną propozycją dla wszystkich pracowników, dlatego mogą wejść w zakres organizowanych przez firmy wyjazdów integracyjnych. Połącz warsztaty z budowania zespołu z profesjonalnym wykorzystaniem narzędzi coachingowych, by zapewnić swoim pracownikom dodatkową drogę rozwoju osobistego.

Sięgaj po najlepszych

Aby zyskać pewność, że sesje coachingu przyniosą oczekiwany efekt, warto zdecydować się na współpracę z profesjonalnym coachem. Nie wiesz, z kim rozpocząć pracę? Postaw na renomę oraz doświadczenie. BetterFLOW to zespół złożony z prawdziwych profesjonalistów o dużej wiedzy i jednocześnie szerokiej praktyce w pracy z organizacjami i biznesem. Prowadzimy warsztaty, organizujemy szkolenia NLP w Warszawie i wielu polskich miastach oraz pracujemy z klientami indywidualnymi. Podejmujemy się zarówno współpracy w ramach dużych projektów, jak i mniejszych sesji coachingowych. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest doskonale dopasowana do potrzeb wszystkich klientów. Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz zmian w swoim życiu lub chcesz zorganizować zajęcia lub warsztaty z zakresu coachingu bądź poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

  Temat

  Treść wiadomości

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Jeśli chcesz, abyśmy oddzwonili to proszę podaj numer telefonu

  Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
  Ok