Występujemy na IX Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu

Mamy przyjemność zaprosić na IX Międzynarodową Naukową Konferencję Coachingu w czasie której będziemy mieli przyjemność zaprezentować model pracy z porażką i stratą pt.: „4 Steps Re:Start. Zintegrowany model przejścia od utknięcia w poczuciu straty do akceptacji i rozwoju nowych kierunków w
życiu i pracy.” – ll SESJA PLENARNA (27.04.2018 – piątek, 14.15 – 15.40; Aula I, Aula II, Aula LK).

Konferencja poświęcona jest COACHINGOWI JAKO NARZĘDZIU SYSTEMOWEJ ZMIANY

Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść jakie ma do zaoferowania coaching NLP oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Konferencję współtworzyć będą wybitni międzynarodowi eksperci – w roli keynote speaker’ów wystąpią między innymi

Prof. Jonathan Passmore oraz Prof. Peter Hawkins z Henley Business School.

Dla osób, które przy zapisie powołają się na BETTERFLOW oferujemy promocyjną cenę 800 zł (jest to aż 600 zł zniżki od ceny podstawowej). Informacje o przysługujących zniżkach znajdują się na stronie konferencji w Formularzu Zgłoszeniowym dla Uczestnika:

W czasie naszej prezentacji przedstawimy gotowy do zastosowania w coachingu, całościowy model pracy ze stratą „4Steps Re:Start”. Opowiemy o założeniach teoretycznych, omówimy kluczowe pytania i narzędzia.

Przedstawimy 4 kluczowe kroki pracy w modelu, pozwalającym na uruchomienie procesu przejścia od straty do zredefiniowanych (restart) celów zawodowych lub życiowych: (1) pracę z myślami i przekonaniami, (2) nadawanie sensu doświadczeniom i formułowanie kluczowego przesłania,
(3) punkt zwrotny – przejście od przetrwania do wzrostu oraz (4) etap integracji życiowego doświadczenia.

Opracowana całościowa koncepcja oraz kluczowe narzędzia umożliwiają wspieranie klientów w przepracowaniu porażek i poczucia straty (np. utrata stanowiska, firmy, zdrowia, załamanie
kariery, wydarzenia oceniane przez klienta jako porażka, itp.).

Zapraszamy


Nowa edycja Praktyka IA NLP – startujemy 21 marca 2020 🙂 W BetterFLOW dajemy świetną cenę (warsztaty, stały kontakt z trenerami, coaching) oraz specjalne BONUSY o wartości 1500 PLN, których nie daje NIKT w POLSCE! Tylko u Nas w cenie kursu dodatkowo otrzymasz badania potencjału kompetencji osobistych i zawodowych wraz z sesją omówieniową:

• poznasz swoje style myślenia i działania  oraz motywację dzięki badaniu testem MindSonar™;

• swoje talenty zawodowe dzięki kwestionariuszowi PEP Talent Developer™.

Pełen program, korzyści jakie osiągniesz, daty warsztatów oraz dlaczego tak dużo w tak dobrej cenie 🙂.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok