19 stycznia 2015

Coaching

Coaching biznesowy i trening umiejętność pracy w grupieW ujęciu ogólnym coaching jest procesem pomagania ludziom i zespołom w wykonywaniu zadań w możliwie jak najbardziej skuteczny sposób. Obejmuje on wydobywanie mocnych stron ludzi (doskonalenie słabszych), pomaganie w omijaniu bądź neutralizowaniu wewnętrznych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia osobistej doskonałości oraz ułatwianie im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole.”

Robert Dilts, “Od przewodnika do inspiratora”.


Chcesz zwiększyć potencjał swojej firmy? Postaw na rozwój pracowników!

Zwiększenie zysków to nadrzędny cel wszystkich właścicieli przedsiębiorstw. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że ważne jest w tym wypadku lepsze wykorzystywanie potencjału pracowników. Jeśli zależy Ci na tym, by rozwinąć kompetencje kadry kierowniczej oraz zadbać o motywację pracowników, postaw na profesjonalne szkolenia biznesowe. Dzięki nim poprawisz wyniki swojej firmy i jednocześnie podsuniesz pracownikom narzędzia do efektywniejszej pracy.

Coaching biznesowy – skuteczna metoda rozwoju kadry zarządzającej

Coaching biznesowy jest ofertą skierowaną przede wszystkim do właścicieli firm, zarządzających oraz osób zajmujących się zarządzaniem pracownikami. To połączenie realizacji celów biznesowych z celami rozwojowymi poszczególnych jednostek. Stosowanie coachingu w biznesie znacząco wpływa na osiągnięte wyniki, ale również usprawnia pracę grupową oraz rozwija kreatywność pracowników. Wszystko to sprawia, że coraz częściej po narzędzia coachingowe sięgają nie tylko właściciele wielkich przedsiębiorstw, ale również kilkunastoosobowe zespoły. Choć coach nie wskazuje gotowych rozwiązań, to w układzie pomiędzy nim, klientem oraz jego organizacją pojawia się praca nad ustaleniem celów oraz znalezieniem zasobów do ich osiągania.

Trening NLP doskonale sprawdzi się również w biznesie

Szukasz narzędzi do rozwoju dla swoich pracowników? Postaw na profesjonalny trening NLP. Techniki NLP już od wielu lat wykorzystywane są szczególnie w sprzedaży i negocjacji, poprawie efektywnej komunikacji ze współpracownikami, klientem; w obsłudze trudnego klienta. Odpowiedni dobór strategii pozwala na podniesienie efektywności i jednocześnie daje pracownikom narzędzia, które mogą wykorzystywać podczas codziennej pracy. Samo poznanie technik nie wystarczy – dopiero umiejętnie przeprowadzony praktyczny trening NLP pozwoli na wykorzystanie zdobytej wiedzy w codziennych działaniach w pracy.

Szukasz profesjonalistów? Zapoznaj się z naszą ofertą

Świadczymy usługi zarówno z zakresu coachingu biznesowego, jak i szkoleń– prowadzimy kursy NLP na wysokim poziomie zgodnie ze standardami określonymi przez kodeks etyczny IA-NLP oraz należymy do uznanych organizacji branżowych (Izba Coachingu, Polskie Stowarzyszenie Trenerów i Rozwoju, IA NLP). Posiadamy także duże doświadczenie zarówno w pracy z klientem indywidualnym oraz z warsztatowymi formami dedykowanymi dla większych grup. Sięgamy po sprawdzone techniki i jednocześnie na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę, by proponować naszym klientom najlepsze rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy zespołem doświadczonych praktyków oraz współpracujemy z wieloma podmiotami. Jeśli szukasz rozwiązań dla biznesu z zakresu coachingu lub NLP, zapraszamy do dalszego kontaktu celem ustalenia formy współpracy idealnie dostosowanej do oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

  Temat

  Treść wiadomości

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Jeśli chcesz, abyśmy oddzwonili to proszę podaj numer telefonu

  Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
  Ok