12 lipca 2022

CORE TRANSFORMATION

Wyobraź sobie, jakby to było nie walczyć z wewnętrznym rozdarciem, nie tłumić emocjonalnego napięcia, ale potrafić przyjąć każdą emocję i każdy stan i twórczo z nim porozmawiać a potem przetransformować go w bardziej optymalny?

Brzmi jak bajka?

A czy wiesz, że współczesna wiedza neurobiologiczna potwierdza założenia NLP o tym, że ludzie dokonują najlepszych na dany moment wyborów a co za tym idzie uczą się schematów radzenia sobie z emocjami które w danym momencie były optymalne… Ale teraz już nie muszą być.

Dlatego czasem targają nami silne emocje, a jedyną reakcją, którą mamy opanowaną jest „siłowanie się” i tłumienie tych emocji. Dlatego czasem doświadczamy wewnętrznych rozdarć i konfliktów, a jedyną wyuczoną reakcją jest opowiedzenie się po jednej albo drugiej stronie…

…a gdyby tak nauczyć się języka swojego umysłu, swojej nieświadomości, języka swojego układu nerwowego i swojej duszy?

Odkąd ponad rok temu nauczyłem się Core Transformation u Tamary i Marka Andreasów, twórców i propagatorów metody, mój sposób pracy w gabinecie uległ wielkim zmianom. Ale co ważniejsze zmianom uległo całe moje podejście do siebie samego. Wreszcie zyskałem praktyczne narzędzie do tego, żeby rozumieć siebie i twórczo przekształcać każdy, nawet najbardziej nielubiany aspekt swojego ja. Czy jestem już idealny? 🙂 Oczywiście, że nie. Czy świat wokół mnie jest idealny? Nie, mój świat płonie równie często co świat innych ludzi. Ale mój spokój wewnętrzny pomaga mi być aktywnym i spójnym w świecie, który często nie jest wcale sprzyjającym światem.

Core Transformation jest inne niż wszystko czego doświadczyłaś/eś w NLP!

Core Transformation odpowiada na najgłębsze pragnienia i wyzwania naszych czasów: umożliwia pracę ze swoimi konfliktami wewnętrznymi i rozdarciami, zahamowaniami i ograniczeniami a także harmonijny rozwój siebie jako istot ludzkich – emocjonalnie, fizycznie i duchowo.

To prosty 10-etapowy proces, który oferuje pełen wdzięku sposób na zmianę niechcianych myśli, uczuć i nawyków oraz osiągnięcie celów, które uważałeś za nieosiągalne. A wszystko to bez „walki ze sobą”, bez poczucia, że musisz coś w sobie odrzucić, że jest to złe lub nieprzydatne…

Konkretne obszary do pracy za pomocą Core Transformacji to:
– Zmiana problematycznych emocji i zachowań (tj. gniewu, prokrastynacji, lęku)
– dbania o zdrowie
– Poprawa relacji
– Pokonywanie depresji i lęku
– radzenie sobie z nawykami i uzależnieniami
– Znalezienie satysfakcjonującej pracy
– Poprawa wszystkich aspektów zdrowia
– Tworzenie ogólnego poczucia wewnętrznego spokoju, całości i dobrego samopoczucia

Metoda została opracowana przez dr Connirae Andreas i rozwijana razem ze Stevem Andreasem. Connirae jest jedną z tych osób, bez których NLP nie rozwinęłoby się w obszarze głębokiej pracy z emocjami. CoreTransformation jest techniką umożliwiającą w praktyce wykorzystanie postulatów NLP o pozytywnej intencji, pracy z częściami swojego „ja”, dialogu z nieświadomością i dążeniu do pełnej harmonii na poziomie emocjonalnym.

KTO PROWADZI SZKOLENIE?

Przemek Turkowski – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta NLPt, uczestnik szkolenia Core Transformation Foundations i Core Transformation Advanced u Tamary Andreas i Marka Andreasa, którzy rozwijają obecnie tę metodę i uczą jej.


Core Transormation nie tyle uzupełniło, co odmieniło mój sposób pracy z emocjami w gabinecie psychoterapeutycznym. Dało mi także świetne narzędzie do pracy ze swoimi emocjami, także w trudnym czasie pandemii, wojny czy sytuacji osobistych.


KIEDY i GDZIE?

20-21.08.2022

Warszawa, ul. Sienna 67 lok 4

ZA ILE?

550PLN (płatne do 5.08, po tej dacie 650PLN)

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok