19 stycznia 2015

NLP Biznes – szkolenia dla biznesu

Pokazujemy jak wykorzystać NLP w sprzedaży i biznesie. Oferujemy nieszablonowe szkolenia, warsztaty, wspieramy pracę zespołów!

nlp biznes i sprzedaż szkoleniaNasze szkolenia integrują wiedzę psychologiczną, wiedzę z zakresu zarządzania i doświadczenia jakie każdy z nas zdobył prowadząc firmy bądź wspierając menedżerów i właścicieli jako trenerzy konsultanci i coachowie.
Acha… większość trenerów wygłasza takie zdanie jak powyżej!
My faktycznie czytamy najnowsze badania na temat szkoleń i rozwiązań publikowane w prestiżowych czasopismach. Inspirujemy się. Przekładamy na praktykę. Obudowujemy użytecznymi technikami wywodzącymi się z NLP lub podejścia poznawczego. Zajrzyj na naszego BLOGa – poczytaj, chętnie dzielimy się wiedzą!


W ramach NLP Biznes realizowaliśmy projekty coachingowe, szkoleniowo-warsztatowe dla: Narodowy Bank Polski, Play, Polkomtel S.A., FOX TV Channels Polska, Canal +, Ulma Construccion S.A., Scandia, PWPW S.A., PwC, Sage, Spółdzielcza Grupa Bankowa, MPWiK Leszno, British Council, Trias S.A., Leroy Merlin sp. z o.o., General Electric, PGNiG, Bio&Technology IP, NASK, Sofrecom, Provident, Pliva, Notus, Szkół Międzynarodowych, 35 spółdzielni mleczarskich, 235 gmin, 35 powiatów, kilkunasta organizacji pozarządowych, mniejszych firm z branży technologicznej, spożywczej, budowlanej, finansowej, ubezpieczeniowej oraz usługowo-handlowej.

Dotyczyły one różnych obszarów, takich jak:

 • umiejętności NLP w sprzedaży,
 • negocjacje,
 • zarządzanie zespołami,
 • budowanie zespołów,
 • efektywność osobista (z naciskiem na różne aspekty, czyli to coś co dawniej nazywano „zarządzaniem czasem” i „motywacją” lub „szkoleniami antystresowymi” oraz przeciwdziałaniu wypaleniu zawowemu),
 • komunikacja i wszystkie jej zastosowania, łącznie z np. asertywnością.

Dzięki NLP Biznes dowiesz się jak skutecznie korzystać z praktyk NLP w sprzedaży, negocjacjach i zarządzaniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym co moglibyśmy zrobić skontaktuj się z nami!

Masz pytanie, zapraszamy do kontaktu 🙂

  Temat

  Treść wiadomości

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Jeśli chcesz, abyśmy oddzwonili to proszę podaj numer telefonu

  Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
  Ok