6 maja 2016

Łukasz Dąbrówka – Trener IA NLP, Coach IC

Łukasz Dąbrówka - Fellow Memeber Trainer IA NLP

Łukasz Dąbrówka – Certyfikowany Trener IA NLP (IA NLP Fellow Member Trainer)

Certyfikowany:  trener biznesu NLP, mediator, facylitator APMG, akredytowany coach Izby Coaching facylitator, Master Practitioner of NLP oraz Practitioner of NLP. Ukończył Uniwersytet Warszawski, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, IPS. Od końca lat 90 na co dzień stosuje NLP w pracy zawodowej oraz życiu osobistym. Od 2004 prowadził szkolenia certyfikacyjne NLP w zespole Polskiego Instytutu NLP, obecnie w ramach BetterFlow realizuje kursy certyfikacyjne IA NLP wykorzystując doświadczenie z poza NLP oraz praktyczne biznesowe ujęcie oraz utrzymując (wciąż zbyt rzadkie w Polsce) wysokie standardy jakości (superwizja, grupy robocze, 18 dni szkolenia, tutoring indywidualny uczestników). Jako przedsiębiorca w branży handlowej praktycznie rozwijał umiejętności negocjacyjne i wykorzystanie NLP. Od ponad 12 lat prowadzi warsztaty, coaching (w tym executive coaching), negocjacje, mediacje,  facylitacje oraz konsulting dla klientów z branż: ubezpieczenia, telekomunikacja, transport i spedycja, finanse, budownictwo, produkcja spożywcza, handel, informatyka. Zrealizował wiele programów szkoleniowych wykorzystujących profesjonalne NLP w obszarze negocjacji, obrony przed manipulacją, zarządzania emocjami, zwiększana kompetencji osobistych, kreatywności, innowacyjności, myślenia strategicznego, pracy zespołowej. Łączy wiedzę z obszaru z NLP poparte  doświadczeniem menedżerskim i zarządczym. Posiada ponad 12000 godzin pracy w obszarze rozwoju biznesu wykorzystując narzędzia NLP. Rozwija fundację „Dlaczego”, której jest Prezesem. Jednym z celów fundacji jest aktywizacja potencjału osobistego połączona w empatią społeczną oraz aktywizację potencjału jednostek, jako podstawy do rozwoju całych społeczności.

Wiedza i kompetencje z obszaru NLP pozwalają na efektywne uczenie się oraz rozumienie procesów systemowych, co w praktyce pozwala na skuteczną pracę z „różnymi mapami postrzegania” klientów. Jako pasjonat efektywnej komunikacji szczególnie chętnie realizuje projekty międzydyscyplinarnych zespołów projektowych. Unikalną kompetencją jest praktyka zawodowa z pracy w każdym z sektorów gospodarki, którą skutecznie wykorzystuje w pracy dla klientów z sektora: biznesu (korporacje oraz SMP), organizacje pozarządowe (NGO), administracja publiczna oraz samorządowa.

Propagator efektywnej komunikacji, profesjonalnego NLP, myślenia strategicznego oraz skutecznych i opartych na faktach metod rozwoju kompetencji osobistych. Pisuje do czasopism branżowych, prowadzi bloga na portalu dla kobiet oh-me.pl.

Prowadzi:

life coaching – praca z przekonaniami, efektywność osobista, praca ze stratą (relacje, zdrowie, praca)

coaching biznesowy – efektywność menedżerska, osobista,

executive coaching – samotność na szczycie, wzmocnienie kluczowych kompetencji

szkolenia dla biznesu, administracji, samorządów – miękkie kompetencje, komunikacja, negocjacje

facylitacja

Zapraszam do kontaktu 🙂

  Temat

  Treść wiadomości

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Jeśli chcesz, abyśmy oddzwonili to proszę podaj numer telefonu

  Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
  Ok