22 marca 2019

Kurs NLP – 2 za 1 – oferta specjalna dla NGO, społeczniczek, społeczników

Praktyk NLP

Jedyna w Polsce międzynarodowa certyfikacja IA NLP

Edycja „Zima 2020” 

START: WARSZAWA 29.02-1.03.2020

Sprawdź ofertę promocyjną dla osób indywidualnych!

Jedyny w Polsce oficjalny kurs certyfikacyjny IANLP – Praktyk NLP

prowadzony przez

Fellow Member Trainers of International Association for NLP!

ianlp_seal_colour

Na skróty:

Kto prowadzi:

Łukasz Dąbrówka – IANLP Fellow Member Trainer, akredytywany coach Izby Coachingu, certyfikowany: facylitator APMG i mediator, negocjator. 

Przemek Turkowski – psycholog, IANLP Fellow Member Trainer, certyfikowany psychoterapeuta i coach.

Gdzie: InfoScena
Aleje Jerozolimskie 155 / 68, 02-326, Warszawa, Ochota
Kiedy:

Startujemy: planowane rozpoczęcie nowej edycji 29.02.2019-1.03.2020

kolejne moduły: 21-22.03.2020, 18-19.04.2020, 16-17.05.2020, 20-21.06.2020, 4-5.07.2020, 11-12.09.2020, 10-11.10.2020, 7-8.11.2020  (ewaluacja)

Czego się nauczysz:

PRAKTYK NLP TO KURS Praktycznego używania psychologii, dobrego komunikowania się w każdej sytuacji, budowania kontaktu, obrony przed manipulacją, radzenia sobie z emocjami, stawiania i realizacji celów, pracy z indywidualnymi ograniczeniami, technik rozwiązywania problemów i kreatywności, rozumienia innych ludzi i wielu, wielu innych rzeczy…. patrz szczegółowy program poniżej.

W skrócie Praktyk NLP to kurs efektywnej komunikacji, asertywności, zarządzania emocjami, planowania i wdrażania zmian, zmiany nawyków, negocjowania… w jednej, spójnej, zintegrowanej formie w czasie której uczysz się i od razu stosujesz poznaną wiedzę w praktyce!!!

Za ile: Inwestycja za całość kursu (w tym bonusy)

 • cena podstawowa: 6720 PLN,

dla osób zgłaszających się INDYWIDUALNIE (w tym prowadzących jednoosobową DZIAŁALNOŚĆ gosp.) PRZYGOTOWALIŚMY ofertę PROMOCYJNĄ :

 • EARYL BIRD płatność w 2 ratach po 2475 PLN (łącznie 4950 PLN): 1 rata do 31.12.2019, 2 rata przed drugim modułem;
 • płatność w 2 ratach po 2675 PLN (łącznie 5350 PLN): 1 rata do 31.01.2020, 2 rata przed drugim modułem,
  LUB Płatność jednorazowa 5350PLN (-20% OD ceny podstawowej)
 • 8 RAT – wpłatY po 740 PLN (5920 PLN) (-10% OD ceny podstawowej)

Inwestycja dla firm zgłaszających pracowników – 6920 PLN.

Dziękujemy za wsparcie działań edukacyjnych fundacji.

 • Cena dla firm również zawiera BEZPŁATNE BONUSY (wartość 2500 PLN) w postaci 1 profilu Mindsonar oraz 2 profili PEP Talent Development – wraz z omówieniem.
Co otrzymujesz:
 • 130 godzin zegarowych (18 dni w 9 modułach) zajęć z psychologii, asertywności, komunikacji, negocjacji, sprzedaży, rozwoju osobistego, planowania i działania, kreatywności, wywierania wpływu, stylów myślenia i działania,
 • komplet kolorowych podręczników – łącznie ponad 200 stron materiałów z opisami ćwiczeń, metod, zastosowań, modeli oraz linki do dodatkowych materiałów do czytania i oglądania
 • 10 godzin grup roboczych – ćwiczysz z ludźmi, którzy jak ty chcą się uczyć i rozwijać,
 • 15 godzin superwizji w małych grupkach (3-5 osób) – otrzymujesz indywidualną opiekę – tutoring w używaniu NLP w swojej dziedzinie zawodowej,
 • egzamin teoretyczny (pisemny) i praktyczny (prezentacja swojego sposobu rozumienia i wykorzystania NLP w zarządzaniu, rozwoju, coachingu, itp.),
 • międzynarodowy certyfikat najstarszej niezależnej organizacji trenerów NLP potwierdzony oryginalnym oznaczeniem IANLP, 
 • A ponad to:
  • test badający style działania i myślenia (metaprogramy oraz system wartości) MindSonar™ wraz z sesją omówieniową, którą przeprowadza certyfikowany konsultant MS – wartość rynkowa 500 PLN !!!
  • test PEP Talent Development™ badający potencjał zawodowych talentów i umiejętności kluczowych w rozwoju swojej kariery – wraz z sesją omówieniową przeprowadzoną przez konsultanta – wartość rynkowa 1000 PLN !!!
  • stały kontakt z trenerami między zjazdami tj. mailowe, telefoniczne konsultacje rozwijanych w ramach programu zajęć umiejętności i zastosowań,
  • stały dostęp do zamkniętej grupy na FB, dostępnej tylko dla uczestników szkolenia – dostępne materiały dodatkowe, omówienia ciekawych studiów przypadków, wymiana wiedzy i dobrych praktyk. 
Jak wybrać dobry kurs Praktyk NLP?

Zawsze sprawdzaj czy szkolący, którzy powołują się na standardy IANLP oferują nlp szkolenie MENADŻERÓW I TRENERÓW zgodne wytycznymi (130h, w modułach trwających co najmniej 18 dni, 15h superwizji indywidualnej bądź grupowej prowadzonej przez akredytowanego trenera, 10h zespołów roboczych, egzamin pisemny i praktyczny na koniec, certyfikat z hologramem IANLP, przynajmniej 80% zajęć prowadzonych przez akredytowanych trenerów)! 

Zwróć uwagę na to, jaka jest proporcja zajęć prowadzonych przez osobę mającą certyfikat lub akredytację, w stosunku do zajęć prowadzonych przez osoby „stażujące” lub nieposiadające pełnej ścieżki certyfikacyjnej. Często „frontmanem” jest osoba, której prawie wcale nie spotkasz w czasie kursu…

Sprawdź czy otrzymasz indywidualny tutoring/superwizję, czy egzamin spełnia zalecenia i standardy IANLP.

Zwróć uwagę czy kurs NLP spełnia wymagania godzinowe i organizacyjne. Dzięki temu unikniesz problemów jeśli będziesz chciał kontynuować szkolenie (np. Mistrz Praktyk NLP) w innym ośrodku, u innego trenera, w innym kraju. Zapewni Ci to uznawalność certyfikatu i jego wagę. Najczęściej ośrodki powołujące się na zgodność z curriculum IANLP spełniają tylko wymagania godzinowe i minimum programowe, a nie oferują superwizji i tutoringu, oraz nie prowadzą ich trenerzy posiadający faktyczną akredytację IANLP. Wiele firm w Polsce powołuje się na spełnianie „curriculum” lub „wytycznych” IANLP również przy oferowaniu kursów, które w ogóle nie figurują w wytycznych tej organizacji – dotyczy to np. różnych form „zaawansowanych kursów Praktyk NLP”, nie spełniając warunków dodatkowych.

Zapytaj czy „godzina szkoleniowa” to 60′ czy może 45’… Dowiedz się czy otrzymasz całościowy kurs Praktyk NLP, czy też będą Ci za chwilę oferowane formy dodatkowe, „zaawansowane”, gdyż okaże się, że aby zapoznać się z „całością” potrzeba jeszcze kolejnego kroku. Wg wytycznych IANLP jedyną kontynuacją kursu Praktyk NLP jest kurs Mistrz Praktyk NLP (a potem ewentualnie kurs trenerski)!

Program szkolenia: obejrzyj naszą prezentację!


Prowadzący

Przemek Turkowski

SAMSUNG CSCTrener i coach z doświadczeniem menedżerskim w obszarze prowadzenia projektów coachingowych, szkoleniowych i doradczych. Psycholog z wyczuciem biznesu. Psychoterapeuta pracujący krótkoterminowo w sposób zorientowany na cel. Prywatnie  żonaty, ojciec trzech synów, pasjonat fotografii, muzyki (słuchanej i granej). Uwielbia pływanie, jazdę na rowerze i górskie wędrówki. Kiedy może to gotuje modelując dokonania kucharzy z odwiedzanych knajpek lub wymyślając własne „kompozycje”.

Motto zawodowe: Ludzie się zmieniają!

Łukasz Dąbrówka

SAMSUNG CSCCoach z akredytacją  pracujący z szefami, menedżerami oraz ludźmi budującymi wartość organizacji, był i jest szefem, menedżerem lub członkiem zespołów w różnych obszarach aktywności biznesowej, publicznej i społecznej.Trener z certyfikacją łączący praktykę i doświadczenie z prostotą praktycznych uczenia się nowych umiejętności poprawiających efektywność pracy oraz satysfakcję życiową. Mediator i negocjator  wspierający osoby oraz zespoły w chwili wyzwań, gdy szybsze efekty uzyskujemy współpracując mimo różnicy zdań i konfliktów. Prywatnie  mąż, ojciec córki i syna, pasjonat rozmów, slow-life, innowacji, odkrywania swoich talentów i budowania zmiany w zgodzie ze swoim wewnętrznym „ja”. Zawsze, gdy może to chętnie żegluje, nartuje, odwiedza nowe miejsca i poznaje nowych ludzi.

Motto zawodowe: „Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej wymyślenie.” – Allan Kay


Dlaczego uczymy NLP? Dlaczego prowadzimy szkolenia?

Fizyki uczymy się w szkole lat kilka, więc po odebraniu świadectwa maturalnego mamy świadomość, jak niewiele z tej obszernej dziedziny wiedzy stało się naszym udziałem. Wiemy jednakże — i jest to jeden z ważniejszych elementów naszej szkolnej edukacji — że zjawiska fizyczne rządzą się złożonymi prawami, które na pierwszy rzut oka wcale nie są oczywiste. Na przykład istnieją niewidoczne okiem pola sił — grawitacyjnych, magnetycznych i elektrycznych — które powodują, że jedne ciała się przyciągają, a inne odpychają, mimo że „na oko” nie widać po temu żadnej przyczyny. Psychologii nie uczymy się w ogóle, opuszczamy więc szkołę z przekonaniem, że o zjawiskach zachodzących we wzajemnym oddziaływaniu na siebie ludzi wiemy akurat tyle, ile trzeba.” – pisze w swojej książce “Doktryna jakości” prof. Andrzej Blikle.


NLP bez ściemy? A co to znaczy w praktyce?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego (niecałe 12minut) filmu, w którym opowiadamy nieco o sobie, o tym jak uczymy NLP, jak rozumiemy naszą szkoleniową misję 😉


Jesteśmy ciekawi jak odpowiesz na poniższe pytania?

 1. Drażni cię otoczka “efektu guru” – chcesz uczyć się od doświadczonych praktyków, którzy od lat wykorzystują wiedzę w Polsce, a nie w USA czy gdzieś w Europie i dostosowali ją do polskich realiów, kultury i społeczeństwa?
 2. Czy wiesz, że profesjonalne NLP jest rozwijane od 1983 roku w oparciu o wysokie standardy i metody IANLP niezależnej organizacji dbającej o jakość i etykę szkoleń?
 3. Chcesz uczyć się NLP etycznie i w oparciu o profesjonalną wiedzę, metody i praktyki dostępne w Polsce?
 4. Chcesz poznać sprawdzone techniki i metody o potwierdzonym naukowo podłożu?
 5. Czytałeś o NLP i szukasz kursu, który łączy wiarygodność, etykę i praktykę w formule praktycznych warsztatów?
 6. Chcesz mieć stały kontakt z prowadzącymi przed, w trakcie i po szkoleniu?
 7. Szkolenie to według Ciebie proces, a nie zdarzenie czy jednorazowy “event” nastawiony na emocjonalne przeżycia i uniesienia?

Jeśli wśród Twoich odpowiedzi pojawiło się choć jedno TAK, to…

Możesz spędzić ponad 80% czasu szkolenia na ćwiczeniach i wymianie doświadczeń dotyczących praktycznego wykorzystania poznanych metod w swoim własnym kontekście zawodowym lub osobistym, w formie:

 • 9 dwudniowych spotkań, w których można się zanurzyć w doświadczenie i dostosować tempo pracy oraz wypracować własne rozwiązania, czerpiąc inspirację od ciekawych ludzi oraz inspirując ich swoimi przykładami w przyjaznej, sprzyjającej rozwojowi atmosferze;
 • Łącznie 18 dni, 144 godziny szkolenia + 6 godzin indywidualnych konsultacji;
 • Dodatkowo możliwość ćwiczenia i rozwijania umiejętności w grupach roboczych z telefonicznym/skypowym wsparciem prowadzących!

Dlaczego 18 dni? Dlaczego moduły?

20161023-20161023_101725Być może się zastanawiasz, dlaczego nie oferujemy krótszego kursu? Czy potrafimy nauczyć NLP w 1, 3 czy 5 dni? Oczywiście, że potrafimy. Powstaje pytanie, czego się wtedy jesteś w stanie nauczyć? Praktyk NLP jak sama nazwa mówi wymaga praktykowania. Interesuje nas flow, proces przemiany i tworzenie do tego odpowiednich warunków – warunków dla Ciebie, a nie dla Nas. Właśnie dlatego od lat ucząc NLP tworzymy CZASOPRZESTRZEŃ potrzebną do budowania kompetencji i umiejętności uczestników naszych szkoleń. Z tego powodu oferujemy taką formułę Praktyka NLP, osiągamy w niej dynamiczną równowagę pomiędzy długością modułów a czasem pomiędzy nimi.


Co jeszcze sprzyja “dobremu uczeniu się”?

Gwarantowana wielkość grupy to nie więcej niż 14 osób. Nasz kurs zazwyczaj prowadzi 3 różnych trenerów w tym zawsze 80%  czasu Fellow Member Trainer IA NLP – to z nimi masz kontakt w trakcie szkolenia, przed i po. 

Jednym z największym nieporozumień w uczeniu  NLP jest sztywne trzymanie się założenia, że wszystko można i trzeba osiągnąć szybko.

Gdy wiesz CO i JAK, umiesz działać szybko. Jednak KAŻDY z nas, musi przejść proces od “wiem, że nie wiem” do “nie wiem, że wiem” i to właśnie ta droga jest procesem, nauką, flow.

To jest nasza filozofia. Rozwoju. Pracy. NLP. Wspierania Ciebie, w budowaniu Ciebie.

Dlaczego uczymy NLP – o korzyściach z jego używania


Stanowczo odrzucamy:

no guru

Efekt Guru niektórzy “guru” faktycznie są szybcy, jednak sama fascynacja nie każdemu wystarczy do odtworzenia ich sukcesu. Guru wszystko wiedzą i wykorzystują efekt uwielbienia dla zrobienia wrażenia na Tobie.

Kult Szybkości – uwielbiamy szybkie efekty, jednak szanujemy różnorodność, jednostki, talenty, style uczenia się, sposoby przeżywania doświadczeń, oraz indywidualne ograniczenia. Zmiana MOŻE wymagać czasu.

20161118-20161118_170253Masowość – oczywiście mówcy motywacyjni mogą inspirować w masowej atmosferze, na ogromnej sali, stadionie, czy webinarze online. Jednak doświadczenie pracy w grupie 15 osobowej i ćwiczeń w podgrupach 2 czy 3 osobowej wymaga czasu i przestrzeni.

Platform selling – u nas na szkoleniu dostaniesz cały kompletny zakres wiedzy, nie ma dalszych dodatkowych szkoleń, stopni wtajemniczeń, które dopiero ci pozwolą zrozumieć w pełni, bla bla bla. Jedyną kontynuacją jest Kurs Mistrz Praktyk NLP – który obejmuje zakres wiedzy, umiejętności i techniki, których nie można efektywnie nauczyć się nie znając podstaw NLP i nie mając, doświadczeń z poziomu Praktyka NLP. (Zwróć też uwagę, że wg wytycznych IANLP jedyną kontynuacją szkolenia Praktyk NLP jest kurs Mistrz Praktyk NLP, nie ma form typu „zaawansowany praktyk nlp i tym poodbnych”)


Czym się kierujemy i co cenimy:

Różnorodność – dzielimy się różnymi stylami trenerskimi, jesteśmy praktykami NLP korzystającymi z tego podejścia w pracy z biznesem, zarządzaniu, rozwoju osobistym, coachingu, psychoterapii, konsultingu, działaniach pro społecznych czy pracy z administracją państwową i samorządową.

20161211-20161211_093911Efektywność – jeśli zmiana może być szybka, bądźmy szybcy, jeśli wymaga czasu, szanujemy to – nie można przyśpieszyć wzrostu dębu z żołędzia. Sztuką jest dostosowanie narzędzi, patrzymy czy ziarno które kiełkuje to pęd bambusa czy zarodek dębu.

Kameralność – relacje dwustronne wymagają czasu, interakcji oraz przestrzeni. Dlatego pracujemy w małych grupach – tylko one to gwarantują. Po prostu nie spotkasz u nas grup większych niż 20 osób.

Po pierwsze człowiek i jakość. Oczywiście bardziej opłaca się zrobić kurs praktyka NLP i dać certyfikat już po np. 9 dniach. W tym samym czasie możemy zarobić 3 razy więcej i szybciej. Ale…. kosztem, którego nie widzi uczestnik, którym jest proces i optymalne warunki dla jego własnego ćwiczenia poznanej wiedzy. Nie może czuć straty, bo nie wie, że traci coś istotnego dla własnego rozumienia, praktycznego wykorzystania i zastosowania, dla rozwoju tego kim się staje.

Co nas wyróżnia:

 • od 15 lat uczymy i używamy NLP w swojej pracy zawodowej (psychoterapia, coaching, zarządzanie, negocjacje),
 • aktywnie współpracujemy ze środowiskiem osób zajmujących się badaniami nad NLP i naukową ewaluacją efektów jego działania w różnych dziedzinach (Przemek Turkowski jest jedynym polskim współautorem książki „Kliniczna skuteczność NLP i NLPt – analiza badań” (Poznań: Zysk i S-ka, 2015), wydanie oryginalne: The Clinical Effectiveness of Neurolinguistic Programming: A Critical Appraisal (Advances in Mental Health Research) Routledge 2013),
 • uczymy rzetelnego NLP oczyszczonego z naleciałości i modeli, które zostały podważone w trakcie badań i ewaluacji,
 • jako jedyni w Polsce posiadamy trenerską akredytację Fellow Member Trainer for IANLP,
 • zapewniamy indywidualne wsparcie (tutoring, mentoring, superwizję) osobom w trakcie szkolenia,
 • wprowadzamy na rynek innowacyjne narzędzia takie jak kwestionariusz MindSonar™, który oparty jest o metaprogramy, jeden z kluczowych konceptów NLP czy PEP Talent Development™, który jest narzędziem rozwojowo-rekrutacyjnym pozwalającym ocenić swój potencjał zawodowy na rynku pracy,
 • chętnie dzielimy się wiedzą – na naszym BetterBLOGu znajdziesz rzetelne artykułu zawierające odniesienia do źródeł, a nie subiektywne opinie, rozważania czy uproszczone pop-psychologiczne opowiastki w stylu „możesz wszystko” czy „jesteś zwycięzcą”.

SAMSUNG CSCPoprzez współpracę ze środowiskiem międzynarodowym oraz branżowymi stowarzyszeniami w Polsce propagujemy używanie NLP rzetelnego, opartego na aktualnych badaniach  i innowacjach. Stąd nasze hasło: NLP bez ściemy!

Przez wiele lat współpracowaliśmy z firmami deklarującymi szkolenie w oparciu o najwyższe standardy – jednak potrzeba innowacji, spójności i rozwoju zaprowadziła nas do punktu, w którym stworzyliśmy BetterFLOW, by oferować NLP na jeszcze wyższym poziomie.

Co dostajesz:

 • pełnowartościowy kurs Praktyk NLP,
 • materiały,
 • opiekę i kontakt z trenerem,
 • bezterminowo ważny, międzynarodowy certyfikat z oficjalnym hologramem (nie mylić ze zgodnością programu z wytycznymi IANLP, na które powołują się niektóre firmy),
 • indywidualną pracę coachingową prowadzoną przez osoby posiadające certyfikat,
 • grupy robocze,
 • zamknięte forum FB,
 • darmowy dostęp do ebookow.

 


Co Kurs Praktyk NLP w BetterFLOW oznacza w praktyce?


Nasze zasady:

 • Uczenie się w transie jest skuteczne, jednak problemem jest, że dostęp do wiedzy “nauczonej w transie” jest również w tym stanie umysłu, w transie – dlatego na naszym kursie każde ćwiczenie i technika, choć możesz się go w transie nauczyć, posiada opis, schemat, obszar gdzie działa a gdzie nie. Uczymy “do świadomości” i do “nieświadomości”!
 • Skuteczne kierowanie emocjami swoimi oraz osób w twoim otoczeniu wzmocni Twoją pewność siebie w nowych zmieniających się warunkach
 • Nauczysz się jak się uczyć świadomie nowych umiejętności oraz strategii – poznasz i doświadczysz techniki których efekty inni tylko pokazują i omawiają.
  • Dzięki nowym strategiom działania zdobędziesz realne podstawy do budowania poczucia swojej wartości, możesz być bardziej pewny siebie  na podstawie realnych umiejętności a nie “nadmuchanego balona dobrego samopoczucia”.
 • Będziesz lepiej rozumiał to co mówi twój klient, jakie są jego kluczowe potrzeby, które właśnie twój produkt lub usługa może zaspokajać.SAMSUNG CSC
 • Pełniej zrozumiesz sytuacje konfliktowe oraz różnice zdań potencjalnie prowadzące do konfliktów, będziesz umiał dobrze w takich sytuacjach działać i neutralizować potencjalne nieporozumienia.
 • Nauczysz się jak budować samodzielnie i świadomie swoją osobistą markę i rozwijać to KIM JESTEŚ.
 • Wypracujesz zgodny z tym JAKI JESTEŚ styl zarządzania własnym czasem, bez względu na to czy zdarza ci się spóźniać, czy drażni cię niepunktualność innych.
 • Opracujesz w czasie warsztatów dopasowany do swojego stylu uczenia się oraz motywowania się sposób planowania i definiowania celów.
 • Poznasz i będziesz umiał zastosować techniki przeformułowań trudnych sytuacji, jakie mają miejsce w pracy, w rozwoju, w życiu osobistym – tak, aby na nowo lepiej spożytkować posiadany potencjał przejść do frustracji i stagnacji do motywacji i działania.
 • Nauczysz się przekuwać błędy w informację zwrotną i pożywkę dla Twojego rozwoju!

UWAGA: Praktyk NLP to nie psychoterapia grupowa, nie coaching, nie forma rozwoju duchowego – to kurs edukacyjny, uczący praktycznego zastosowania wiedzy opisanej w ramach NLP! Zazwyczaj jednak naszemu rozwojowi w obszarze umiejętności towarzyszy zmiana na wielu innych poziomach, np.: ucząc się radzenia sobie w sytuacji konfliktu nabieramy więcej pewności siebie, pozwalamy sobie na bardziej śmiałą obronę swoich granic, a w efekcie zmieniają się nasze doświadczenia i buduje bardziej pozytywny obraz rzeczywistości.


PROGRAM

SAMSUNG CSC

Poniżej znajdziesz zagadnienia poruszane w czasie kursu Praktyk NLP (opisane żargonem NLP, tak jak je można znaleźć w literaturze.

Jeśli przeczytałeś co KURS PRAKTYK NLP oznacza w praktyce i na razie nie interesuje Cię enelpowskie nazewnictwo, przejdź od razu do kolejnej sekcji, no chyba, że chcesz zobaczyć ile mamy dla Ciebie punktów programu).

  • wspierające założenia NLP
  • poziomy funkcjonowania człowieka wg R.Diltsa
  • systemy reprezentacji:
    • komunikacja – predykaty
   • sygnały dostępu
  • budowanie kontaktu:
    • mowa ciała
    • kalibrowanie
   • pacing-pacing-leading
  • praktyczna umiejętność wykorzystania kanałów Wzrokowego, Słuchowego i Kinestetycznego
  • meta-model – precyzyjne komunikowanie się,
  • praca z celami z uwzględnieniem innych map świata
    • DSC
    • klocki
   • ekologiczne formułowanie celów i rozwojowy sposób opisywania stanu obecnego (od problemu do celu)
  • przeformułowania
  • udzielanie feedbacku z zachowaniem ekologii, kontaktu i uwzględnieniem WSK
  • kotwiczenie (VAK) i techniki z wykorzystaniem kotwiczenia
  • techniki zmiany:
    • jak gdyby
    • kontrast
    • relevancy
    • back-track
   • metafory w służbie tworzenia optymalnych rozwiązań
  • asocjacja i dysocjacja oraz 1.,2.,3. dysocjacja
  • umiejętność korzystania ze świadomości i nieświadomości / kierowanie uwagi / kontakt z zasobami
  • docieranie do zasobów tak aby osiągać cele + ekologia
  • submodalności
  • strategie
    • odkrywanie
    • ocena ich przydatności
    • budowanie nowych
   • instalacja
  • Linia czasu
 • Miltonowski model komunikacji

Całkiem sporo tego… w więc jeszcze raz: co te punkty oznaczają w praktyce?

  • poznasz założenia, które umożliwiają bardziej efektywne działania i wyjaśnią zachowania innych ludzi rzucając na nie nowe światło,
  • dowiesz się, dlaczego czasem sama wiedza nie wystarcza i co jeszcze jest potrzebne do tego, żeby dokonać zmian oraz dlaczego nie każdy kto zakłada kask z logo RedBula staje się Małyszem
  • pokażemy jak ludzie kodują informację i dlaczego warto podawać im wiadomość tak, aby najłatwiej do nich dotarła,
  • poćwiczymy razem budowanie kontaktu za pomocą, gestów, słów, postawy ciała, dowiesz się, że coś takiego jak „mowa ciała” nie ma znaczenia, a ważne jest to jak postrzegamy i reagujemy na to co dzieje się pomiędzy rozmówcą a tobą,
  • nauczysz się budować kontakt w czasie rozmowy z pojedynczą osobą, w małej grupie i kiedy przyjdzie ci przemawiać do dziesiątek lub setek osób (gdyby zaszła taka potrzeba),
  • sprawdzisz jak można przejmować kontrolę nad rozmową i nadawać jej bardziej pożądany kierunek,
  • nauczysz się jak kierować komunikaty do  świadomości, być precyzyjnym, unikać niedomówień, dbać o jasność przekazu,
  • sprawdzisz co w Twojej metodzie stawiania celów jest do ulepszenia,
  • dowiesz się jak marzyć, żeby nie przespać realizacji marzeń
  • poznasz praktyczną metodę zmiany swojego stanu emocjonalnego na bardziej optymalny,
  • uświadomisz sobie jak wiele zasobów wewnętrznych masz na wyciągnięcie ręki i uzyskasz do nich dostęp dzięki technikom wykorzystującym technikę kotwiczenia, dzięki temu przygotujesz się do trudnych rozmów, egzaminów, rekrutacji, udzielania feedbacku, ocen okresowych,
  • nauczysz się wykorzystywać błędy i porażki do rozwoju,
  • dzięki wiedzy o strategiach zmiana zachowań, nawyków i ciągnących się latami przyzwyczajeń stanie się łatwa i przyjemna,
  • dowiesz się także jak postrzeganie czasu wpływa na twoją motywację, postrzeganie celów, planowanie,
  • doświadczysz dlaczego Milton Erickson słynny amerykański psychoterapeuta opowiadał klientom ciekawe anegdotki lub nudne historyjki o imieninach ciotki i stanie się jasne, jaki ma to związek z wykorzystaniem nieświadomości,
 • poznasz trenerów i uczestników szkoleń, którzy tworzą BetterFLOW!

Praktyk NLP w BetterFLOW to:

  • 130 godzin zegarowych (18 dni) praktycznych zajęć z psychologii, negocjacji, sprzedaży, rozwoju osobistego, planowania i działania,
  • 10 godzin grup roboczych,
  • 15 godzin superwizji w małych grupkach (3-5 osób),
  • egzamin teoretyczny (pisemny) i praktyczny (prezentacja swojego sposobu rozumienia i wykorzystania NLP w zarządzaniu, rozwoju, coachingu, itp.)
 • certyfikat o międzynarodowej uznawalności potwierdzonej oryginalnym oznaczeniem IANLP – najstarszej niezależnej organizacji trenerów NLP na świecie.

Kiedy startujemy?

Startujemy:

planowane rozpoczęcie nowej edycji 29.02.2020-1.03.2020

kolejne moduły: 21-22.03.2020, 18-19.04.2020, 16-17.05.2020, 20-21.06.2020, 4-5.07.2020, 11-12.09.2020, 10-11.10.2020, 7-8.11.2020  (ewaluacja)

Gdzie?

InfoScena, Aleje Jerozolimskie 155 / 68, 02-326, Warszawa, Ochota

Inwestycja:

Kurs certyfikacyjny jest realizowany przez Fundację Dlaczego. Pozwalam to nam na realizację naszych wartości wsparcia i pomocy. Szczegóły dotyczące regulaminu, zasad płatności otrzymasz po wypełnieniu formularza kontaktowego poniżej. W związku ze specyfiką organizacji kursu oraz potrzeb uczestników proponujemy poniższe warianty płatności:

 • cena podstawowa: 6720 PLN,

dla osób zgłaszających się INDYWIDUALNIE (w tym prowadzących jednoosobową DZIAŁALNOŚĆ gosp.) PRZYGOTOWALIŚMY ofertę PROMOCYJNĄ :

 • EARYL BIRD płatność w 2 ratach po 2475 PLN (łącznie 4950 PLN): 1 rata do 31.12.2019, 2 rata przed drugim modułem;
 • płatność w 2 ratach po 2675 PLN (łącznie 5350 PLN): 1 rata do 8.11.2019, 2 rata przed drugim modułem,
  LUB Płatność jednorazowa 5350PLN (-20% OD ceny podstawowej)
 • 8 RAT – wpłaty po 740 PLN (5920 PLN) (-10% OD ceny podstawowej)

Inwestycja dla firm zgłaszających pracowników – 6720 PLN.

Dziękujemy za wsparcie działań edukacyjnych fundacji.

 • Cena dla firm również zawiera BEZPŁATNE BONUSY (wartość 2500 PLN) w postaci 1 profilu Mindsonar oraz 2 profili PEP Talent Development – wraz z omówieniem.

Zapisując się otrzymujesz BEZPŁATNE BONUSY!

W celu rezerwacji miejsca, gwarancji ceny, otrzymania bonusowych  prosimy o wpłatę oraz przysłanie zgłoszenia poprzez formularz poniżej. Pamiętaj o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Ilość miejsc ograniczona.

Płatności za kurs NLP – szkolenie menadżerów i trenerów należy dokonać na konto Fundacji Dlaczego w tytule przelewu wpisując ”Wpłata na statutowe działania edukacyjne – kurs Praktyk NLP Warszawa”.
Numer konta: BANK BZ WBK 77 1090 1854 0000 0001 1787 0628.


Jak się zapisać, aby wziąć udział i skorzystać z wszystkich korzyści?

 1. W celu zapisania się należy wypełnić poniższy formularz wraz ze wskazaniem wariantu płatności.
 2. Otrzymasz od Nas informacje nt. płatności (chyba, że już opłaciłaś/eś wybraną formę płatności jak to opisano powyżej).
 3. Po otrzymaniu płatności prześlemy Ci potwierdzenie uczestnictwa oraz wszystkie potrzebne informacje.
 4. Jeśli masz jakieś pytania – pisz lub dzwoń do Nas :). Chętnie odpowiemy na pytania.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Jeśli chcesz się zapytać o szczegóły lub zapisać po prostu wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób komunikacji


  SAM_3574ianlp_seal_colourSAM_3533

  Przemek Turkowski                                        Łukasz Dąbrówka

  +48 603 189 190                                                     +48 503 764 364

  przemek @ betterflow.pl                                         lukasz @ betterflow.pl

  ZAPRASZAMY!!!

  Bądź na bieżąco: FB/BetterFlowPL 

  Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
  Ok