Po co kolejny kurs certyfikacyjny NLP?

Moja 3 letnia córka z zadziwiającą (a może nie) jak na 3 letnią istotę konsekwencją zamiast słowa „Dlaczego?” używa „Po co?”. Jeśli zetknełaś się z wiedzą z zakresu psychologii, coachingu, rozwoju a może i NLP to wiesz, że różnica jest jak zwykle drobna aczkolwiek isotna w skutkach. Jeśli nie miałeś okazji – no coż – możesz szybko zwrócić uwagę na fakt, że pytanie „Dlaczego?” uruchamia u odpowiadającego jego własne opinie czy osądy, często bez odniesienia do faktów. A pytanie „Po co?” kieruje uwagę odpowiadającego w stronę celów (korzystnych i tych mniej).

Dlaczego oferujecie kolejne szkolenie certyfikacyjne NLP, gdy na rynku jest w czym wybierać?

……. [tu dowolna odpowiedź o różnicach i korzyścia, wartościach tych wielkich i tych małych]

Po co oferujecie kolejne szkolenie certyfikacyjne NLP, gdy na rynku jest w czym wybierać?

Ponieważ do tej pory nie było możliwości nauczenia sie NLP w podejściu łączącym praktyczną metodykę która czy tego sie chce czy nie często wymaga czasu na ćwiczenia.

Po to, że o ile istnieją miejsca które wykorzystują sprawdzoną wiedzę z obszaru psychologii (ukłony dla naszego dawnego Instytutu NLP z którym tak wiele pozytywnych emocji na łączy i poznanej wiedzy).

Ciągle słyszymy jakie NLP jest „fuj” a potem na szkoleniach i warsztatach widzimy jak się uczy technik NLP nie mówiąc o tym. Jak atakuje się wybrane techniki NLP jako „zbyt magiczne” i nie potwierdzone nie zadając sobie trudu śledzenia rozwoju neurnauki, psychologii, nauk społecznych i ekonomicznych oraz tego co praktycy różnych specjalności, przedsiębiorcy, trenerzy, mentorzy udoskonalają w naszym życiu.

Ponieważ IA NLP jest pierwszą i najstarszą niezależną oraganizacją zrzeszającą wielu trenerów NLP która od zawsze kładła i kładzie nacisk na jakościowy wymiar poznania NLP w praktyce i profesjonalnie.

Ponieważ stosujemy i śledzimy rozwój NLP od ponad 15 lat w naszym życiu i otoczeniu traktując je jako bardzo uporządkowany i sprawdzony system opisu sposbu myślenia i działania każdego z Nas.

Jest jeszcze kilka kolejnych powodów, które być może znasz a może nie… szczególnie, że zawierają one więcej korzyści dla Ciebie.

 


Nowa edycja Praktyka IA NLP – startujemy 21 marca 2020 🙂 W BetterFLOW dajemy świetną cenę (warsztaty, stały kontakt z trenerami, coaching) oraz specjalne BONUSY o wartości 1500 PLN, których nie daje NIKT w POLSCE! Tylko u Nas w cenie kursu dodatkowo otrzymasz badania potencjału kompetencji osobistych i zawodowych wraz z sesją omówieniową:

• poznasz swoje style myślenia i działania  oraz motywację dzięki badaniu testem MindSonar™;

• swoje talenty zawodowe dzięki kwestionariuszowi PEP Talent Developer™.

Pełen program, korzyści jakie osiągniesz, daty warsztatów oraz dlaczego tak dużo w tak dobrej cenie 🙂.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok