12 listopada 2015

4 najlepsze metody realizowania celów

4 skuteczne metody realizowania celów

ID-100216227Naszą misją jest szerzenie rzetelnej wiedzy o człowieku, regułach i prawidłowościach według, których działa ludzki umysł i motywacja, dlatego przygotowaliśmy jednodniowe szkolenie w trakcie którego możesz nauczyć się opartych na naukowych podstawach sposobów pozwalającymi realistycznie planować cele (w sferze osobistej i zawodowej), tworzyć ścieżki dojścia (w tym alternatywne) z uwzględnieniem możliwych przeszkód i sposobów ich pokonania oraz uruchamiać swój osobisty potencjał i kreatywność w rozwiązywaniu problemów w trakcie realizacji celów (czyli jak nie utknąć).

Metody angażują myślenie słowami, procesy twórcze, kreatywność, wizualizację, krytyczne myślenie. Więcej o naukowych podstawach i badaniach znajdziesz na naszym blogu we wpisie Nie bądź taki pozytywny a jeszcze więcej informacji i kolejne inspiracje do wykorzystania w naszym darmowym e-booku zatytułowanym Osiąganie własnych celów jak uniknąć najczęściej popełnianego błędu?

 do pobrania.

 W programie:

  • Dobrze Sformułowany Cel (DSC) – zestaw „cech” które powinien spełniać cel, aby zwiększyć szansę na jego realizację, ciekawe uzupełnienie dla np. SMART,
  • Model SCORE – doskonała struktura „mapująca” cele: od stanu obecnego do docelowego z uwzględnieniem możliwych przyczyn problemu, potrzebnych zasobów, i zbadaniem potencjalnych efektów,
  • Technika pracy z celami na linii czasu – pozwala zobaczyć zapisane „kroki” dojścia do celu, a także przełamać ograniczające schematy myślowe, powstrzymujące przed zmierzeniem się z problemami,
  • Klocki – a gdyby zamiast słów użyć symboli, brył, drewnianych kolorowych klocków? Zdarza się, że gdy tylko otwieramy usta by opowiedzieć o tym co chcielibyśmy zmienić używamy zgranych słów, stałych schematów uniemożliwiających znalezienie rozwiązania. Użycie klocków pozwala ominąć przeszkodę jaką stanowią słowa i otworzyć pudełko, w której skrywa się kreatywność.

 

Jeden dzień, 4 techniki, 8 godzin, nieskończoność możliwości wykorzystania: planowanie zmian, treningi, bieganie, zdrowa dieta, oszczędzanie, osiąganie celów w pracy, zaplanowanie dbania o relacje, systematyczność… dla ciebie i dla Twoich bliskich, znajomych, współpracowników.

Najbliższe terminy szkolenia w cenie 150PLN to styczeń 2015. A jeśli znasz kogoś zainteresowanego i chcesz mu zrobić prezent dołożymy się do niego i zapłacisz jedynie 100PLN/osobę.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok