Dlaczego warto wybrać 18 dniowy kurs NLP? Opinia trenerki i facylitatorki uczestniczki kursu Praktyk NLP

Trenerka i facylitatorka opowiada o sceptycznym podejściu do NLP oraz poszukiwaniu innych narzędzi komunikacji. Jako trenerka NVC (komunikacja bez przemocy) dzieli się swoimi doświadczeniami nt. narzędzi oraz podejścia jakie oferuje rzetelne NLP.

  • Jak się ma obiegowa opinia o NLP i manipulacji do etyki i rzetelnego uczenia?
  • Dlaczego warto wybrać 18 dniowy kurs NLP? Czy chodzi tylko o różnicę w cenie?
  • Czy uczyć się na szkoleniach w jednym ciągu? Czy składających się z kilku modułów? Jakie to daje korzyści dla uczącej się osoby?
  • W jakich obszarach można poznawać zastosowania NLP? Czy tylko biznes, praca i rozwój osobisty? Czy coaching, facylitacja, konsulting też?
  • Tutoring – czym jest i jakie korzyści daje w czasie uczenia się NLP?

Najbliższa edycja Praktyka IA NLP rusza już nie długo. Rezerwacja miejsc, szczegóły dat, wpłat oraz co najważniejsze promocji (first minute, bonusy) są dostępne tutaj.


Nowa edycja Praktyka IA NLP – startujemy 21 marca 2020 🙂 W BetterFLOW dajemy świetną cenę (warsztaty, stały kontakt z trenerami, coaching) oraz specjalne BONUSY o wartości 1500 PLN, których nie daje NIKT w POLSCE! Tylko u Nas w cenie kursu dodatkowo otrzymasz badania potencjału kompetencji osobistych i zawodowych wraz z sesją omówieniową:

• poznasz swoje style myślenia i działania  oraz motywację dzięki badaniu testem MindSonar™;

• swoje talenty zawodowe dzięki kwestionariuszowi PEP Talent Developer™.

Pełen program, korzyści jakie osiągniesz, daty warsztatów oraz dlaczego tak dużo w tak dobrej cenie 🙂.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok