Dzień otwarty Praktyka NLP o emocjach i dobrej komunikacji w konflikcie!

ID-100397929

Photo by Sira Anamwong. freedigitalphotos.net – Image ID: 100397929

Jeśli chcesz spotkać się z nami na żywo i posłuchać o radzeniu sobie z emocjami i dobrej komunikacji w konflikcie to zapraszam na dwugodzinne spotkanie seminaryjno-warsztatowe, na którym OPOWIEMY, ZAPREZENTUJEMY i POTRENUJEMY różne sposoby radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych.
Jeżeli jesteście ciekawi jak najlepiej poradzić sobie z emocjami, jak się porozumiewać, gdy porozumienie wydaje się niemożliwe lub po prostu jesteście ciekawi, co na ten temat mówią założenia i modele wywodzące się z Neurolingwistycznego Programowania to zapraszamy serdecznie!

20 maja w godzinach 18:30 – 20:30

WARSZAWA, ul.Lewicka 14 lok 4.

WSTĘP WOLNY! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności za pomocą FB lub mailowo: przemek@betterflow.pl

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1025942860776034/


Nowa edycja Praktyka IA NLP – startujemy 21 marca 2020 🙂 W BetterFLOW dajemy świetną cenę (warsztaty, stały kontakt z trenerami, coaching) oraz specjalne BONUSY o wartości 1500 PLN, których nie daje NIKT w POLSCE! Tylko u Nas w cenie kursu dodatkowo otrzymasz badania potencjału kompetencji osobistych i zawodowych wraz z sesją omówieniową:

• poznasz swoje style myślenia i działania  oraz motywację dzięki badaniu testem MindSonar™;

• swoje talenty zawodowe dzięki kwestionariuszowi PEP Talent Developer™.

Pełen program, korzyści jakie osiągniesz, daty warsztatów oraz dlaczego tak dużo w tak dobrej cenie 🙂.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok