19 stycznia 2015

Kim jesteśmy?

Przemek Turkowski cartyfikowany coach, psychoterapeutalogo certyfikatu mindsonarPrzemysław Turkowski tel: +48 603 189 190

Certyfikowany: coach, psychoterapeuta NLPt, trener IA NLP, konsultant Mindsonar®.

Posiada  doświadczenie menedżerskie w obszarze  prowadzenia projektów coachingowych, szkoleniowych i doradczych. Psychoterapeuta pracujący krótkoterminowo w sposób zorientowany na cel.  Współpracuje z różnymi ośrodkami psychoterapeutycznymi.
Współautor wraz z Lisą Wake i Lukasem Derkse rozdziału w pracy zbiorowej „The Clinical Effectiveness of Neurolinguistic Programming: A Critical Appraisal.” oraz innych publikacjimerytorycznych z obszaru naukowych badań efektywności NLP.

Motto zawodowe: Ludzie się zmieniają!

Prywatnie  żonaty, ojciec trzech synów, pasjonat fotografii, muzyki (słuchanej i granej). Uwielbia pływanie, jazdę na rowerze i górskie wędrówki. Kiedy może to gotuje modelując dokonania kucharzy z odwiedzanych knajpek lub wymyślając własne „kompozycje”.

Łukasz Dąbrówka coach i certyfikowany facylitator APMG width=logo akredytacji Izby CoachinguŁukasz Dąbrówka tel: +48 503 764 364

Akredytowany: coach Izby Coachingu, trener IA NLP,

Certyfikowany: facylitator APMG®, mediator, konsultant Lean Recruiting®.

Negocjator oraz interim-manager łączący praktykę i doświadczenie biznesowe z wiedzą ekspercką.    Realizuje procesy executive coachingu dla zarządów oraz coachingu dla kadry menedżerskiej oraz zespołów pracowniczych, w tym w obszarze tzw. coachingu kryzysowego. Facylitator oraz koordynator prac międzydyscyplinarnych zespołów projektowych w obszarach współpracy międzysektorowej i zarządzania projektami dla klientów z sektora: biznesu, administracji oraz społecznego.

Motto zawodowe: „Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej wymyślenie.” – Allan Kay

Prywatnie  mąż, ojciec córki i syna, pasjonat rozmów, slow-life, innowacji, odkrywania swoich talentów i budowania zmiany w zgodzie ze swoim wewnętrznym „ja”. Zawsze, gdy może to chętnie żegluje, nartuje, odwiedza nowe miejsca i poznaje nowych ludzi 🙂

Tomasz Sierszuła coach sportowy prowadzący trening mentalnyTomasz Sierszchuła  tel.: +48 502 904 194

Coach sportu czynnie uprawiający różne formy aktywności, wspiera młodych i doświadczonych sportowców w treningu mentalnym z wykorzystaniem unikalnej metodyki sterowania ruchami dr Petryńskiego, która pozwala na osiągniecie stanu „flow” poprzez pełną integrację ciała i umysłu.

Interim menedżer realizujący projekty doradcze m.in. w takich branżach jak reklama, usługi dla biznesu, IT. Specjalizuje się w przeprowadzaniu kluczowych zmian w organizacjach oraz doradztwie strategicznym.

Coach, Trener praktyk usprawnień organizacji pracy zespołów poprawiających ich efektywność w małych, średnich i dużych firmach.

Motto zawodowe: „Zamiast mowić prawdę, bądź prawdą…”

Prywatnie pasjonat ludzi (uwielbia poznawać to, w jaki sposób inne osoby spoglądają na świat), rozwiązywania problemów („rzeczy niemożliwe załatwić trzeba od razu, na cuda trzeba trochę poczekać”) oraz natury, chętnie ucieka choć na chwilę do lasu aby pobiegać, lub nad morze aby popływać w zimny listopadowy lub grudniowy poranek 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Ta informacja została Ci dostarczona i jeśli chcesz, aby uległa samodestrukcji to naciśnij 'OK'. Na szczęście Ty i Twoje urządzenie jesteście całkowicie bezpieczni.
Ok